Програма лояльності

Для наших клієнтів діє ряд спеціальних пропозицій. Маючи багаторічний досвід виробництва дизайнерських меблів ми встановили численні партнерські зв’язки з компаніями, які працюють в сфері ремонту та будівництва. Замовляючи меблі у нас ви отримаєте додаткові знижки на товари наших від партнерів.

де замовити меблі вигідно

Бонуси від партнерів

Матеріа

Materia

Cалон керамічної плитки та клінкеру від імпортера провідних європейських брендів з Італії, Іспанії та Німеччини. Вам допоможуть обрати ексклюзивну плитку з унікальними властивостями: тонку, великоформатну, вогне- і водостійку, витривалу і, неодмінно, надзвичайно красиву. Пропонують плитку, стилізовану під різні породи та відтінки дерева: від темного горіха до світлого дуба, та, навіть з імітацією зістареності чи пофарбованої деревини.

Данапріс

Danapris

Виробляють міжкімнатні двері, в тому числі і прихованого монтажу. У складі компанії не лише фабрика, а й власні салони дверей, де кожен клієнт має змогу отримати професійну консультацію та ознайомитися з усіма колекціями дверей. Надають до 15 років гарантії на дверне полотно. Кольорова гамма дверей представлена багатою палітрою, а конструктивні рішення дають можливість виробляти як стандартні так і двері за індивідуальним розмірами.

Фарбалак

Фарбалак

Інтернет-магазин, що пропонує до продажу водоемульсійні фарби, інтер’єрні фарби, емалі, лазурі та декоративні покриття, захисні покриття. Представляють продукцію відомих марок: Sadolin, Eskaro, Haering,  Antica Signoria, Aura, Pinotex, Belinka, Synteko, Zip Guard, Last n Last, Liquid Nails, Casco, Soudal, Hammerite, Kober, Wellton, Anza, Dynamic, які давно і успішно застосовуються у будівництві і ремонті по всій Україні.

вікно плюс

ВікноПлюс

Виробник якісних вікон, дверей, склопакетів. Завдяки високій точності на кожному етапі роботи і майстерності своїх фахівців компанія пропонує не просто вікна, а комплекс технічних і дизайнерських рішень. Якісні комплектуючі від відомих світових виробників: Veka, Winkhaus і професійний підхід до справи формують унікальну пропозицію для найвимогливіших клієнтів.

Illustration

El Ponto

Пропонують матеріали для підлоги: паркетна дошка, ламінат, масивна дошка, вінілова підлога, інженерна дошка, терасна дошка, підкладка, ковролін та плінтус. Повний цикл робіт від заміру до монтажу. Індивідуальні та якісні рішення для реалізації кожного проекту. Оновлення асортименту згідно тенденцій ринку.

агромат

Агромат

Тисячі колекцій від провідних дизайнерських бюро, сотні відтінків, форматів і текстур плитки та сантехніки. Великий вибір супутніх товарів. 18 магазинів по Україні й онлайн-магазин.  Знають усе про світ кераміки і пропонують найкраще від перевірених виробників. Не просто продають товари, а пропонують готові шоу-руми, де все продумано до дрібниць.

sadolin

Sadolin

Бренд концерну AkzoNobel, який є провідним світовим виробником фарби вищої якості. Спираючись на глибоке розуміння потреб ринків і новітні технології Sadolin пропонує комплексне рішення для фарбування інтер'єрів і екстер'єру, починаючи з початкової стадії підготовки поверхні і закінчуючи фінішним шаром фарби вашого улюбленого кольору.