Дякуємо за Ваш вибір!

Усі монтажні роботи позаду і можна сміливо насолоджуватися користуванням новими меблями! 
Ця сторінка створена спеціально для наших клієнтів. Тут Ви знайдете корисні поради по догляду, інформацію з експлуатації меблів та смачні рецепти. А форма зворотного зв'язку допоможе якнайшвидше зв'язатися з нами для вирішення будь-яких питань чи отримання додаткової консультації.

Меблі на замовлення
Догляд за меблями

Догляд

Хочете, щоб нові меблі довго функціонували та зберегли свій функціонал та зовнішній вигляд? Подбайте про відповідний догляд для поверхонь та фурнітури. 

Heading photo

Рецепти

Приготувати смачний сніданок чи романтичну вечерю на новій кухні - справжнє задоволення. Дбаючи про Ваш час ми підібрали оригінальні та смачні рецепти. 

Відповіді на поширені запитання

 • Скільки триває гарантія на мої меблі та техніку?

  Наша компанія надає 5-річну гарантію на кожен свій виріб. На техніку Ви отримали гарантійний талон, де термін гарантії визначається компанією-виробником. Зберігайте, будь ласка, договір до моменту закінчення терміну дії гарантії.

 • Я хочу дозамовити меблі. Мені залишати заявку чи зв'язуватися з дизайнером, з яким працював до того?

  Ви завжди можете звернутися до нас онлайн чи завітати в салон для продовження співпраці. Якщо Ви задоволені роботою дизайнера, з яким вже працювали, то найкращим варіантом буде продовжити роботу саме з ним. Якщо дизайнер, з будь-яких причин, не може продовжити з Вами роботу ми запропонуємо Вам іншого спеціаліста. 

 • Хочу замінити деталь, придбати додатково розділювачі тощо.

  Якщо заміна деталі пов'язана з гарантійним випадком, то ми замінимо її безкоштовно. Якщо Ви бажаєте просто внести зміни в змонтовані меблі, доповнити їх, то повідомте про це дизайнеру, який працював над Вашим проєктом або нашому менеджеру. Усі зміни в існуючі меблі - оплачуються замовником окремо. 

 • Де я можу дізнатися інформацію про матеріали моїх меблів?

  В додатку до договору є інформація про матеріали та основні комплектуючі, яки використовувалися для виробництва меблів. 

Форма зв'язку з менеджером

Залиште заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Дякуємо!

Ми незабаром з Вами зв'яжемося.

Can't send form.

Please try again later.

Відправляючи заявку Ви погоджуєтусь з умовами обробки персональних даних