Відгуки

відгук про меблі для дитячої кімнати мебленс

Яринка Яничак

Хочу подякувати команді MEBLENS за щастя для моєї донечки. У вересні 2017 року замовили меблі до дитячої кімнати. Згідно терміну вказаного в договорі нам їх привезли і встановили. Дизайн, матеріали і фурнітура все відповідає нашому...

11 міс. тому

відгук про меблі мебленс

Наталія Захарченко

Працюємо з цією фірмою близько 5 років. Меблі - якісні і надійні! Якщо з часом щось зношуєтьсяя від щоденного використання, то хлопці обовязково приіжджають і ремонтують. Мобільно, швидко і якісно!!! І безкоштовно! Так було і сьогодні: позавчора написала, а сьогодні уже все, як нове! Дуже дякую!!!

25 вересня 2019 р.

відгук про кухню мебленс

Юлія Смола

Дуже вдячні за чудово виконану і швидку роботу. При тому, що ми прийшли з більш-менш сформованим баченням кухні, консультант Юля доклала максимум зусиль, щоб, по-перше, підібрати найбільш привабливі текстури, а, по-друге, підібрати надійні матеріали відповідно до проведених фірмою «експериментів».
Відразу ж після звернення, протягом кількох годин було створено дизайн, погоджено технічні деталі тощо.
Дякуємо

22 вересня 2018 р.

відгук про фірму мебленс

Roksanoczka Roksanka

Дякую за омріяну, красиву і дуже функціональну кухню! Професійна, командна робота дизайнера Юлії Шевчук, технолога Анатолія та хлопців монтажників))) Всі були дуже уважними до моїх побажань, примх і пропозицій! Якісні матеріали, цінні поради, практичність і функціональність – візитівка MEBLENS! Завдяки рекламі у фейсбуці познайомилася з цією фірмою. Дякую за Ваш професіоналізм і перфекціонізм! Бажаю фірмі процвітання, нових ідей і вдячних клієнтів!

18 вересня 2018 р.