Реалізовані проєкти офісних меблів

Комп'ютерний стіл білий

Медичний центр

ДЕТАЛЬНІШЕ

комп'ютерний стіл на замовлення

Стіл-трансформер

ДЕТАЛЬНІШЕ

комп'ютерний стіл на замовлення

Varvaruk Family

ДЕТАЛЬНІШЕ

комп'ютерний стіл на замовлення

Горіх Каріні

ДЕТАЛЬНІШЕ

меблі на замовлення для офісу

Львівська міська рада

ДЕТАЛЬНІШЕ

меблі в кабінет, стіл, шафа для документів

 Instahome O&N

ДЕТАЛЬНІШЕ

Меблі для учня на замовлення в дитячу кімнату

Казкові мотиви

ДЕТАЛЬНІШЕ

Меблі для віддаленої роботи на замовлення

Домашній офіс

ДЕТАЛЬНІШЕ

Комп'ютерний стіл білий

Експресивний червоний

ДЕТАЛЬНІШЕ

Меблі для роботи чи навчання на замовлення

Що об'єднує усі наші реалізовані роботи?

1. Прогнозований результат

При замовленні меблів для облаштування робочого місця вдома або офісу клієнт має бути впевненим, що усі його очікування справдяться, що він отримає саме те, чого хотів замовити. Саме тому наші фахівці приділяють значну частину часу, щоб обрати усі необхідні матеріали та створити просторову модель меблів в потрібному розмірі. Це допомагає замовнику побачити як будуть виглядати його меблі в кінцевому результаті.

2. Постійна підтримка та комунікація

Наші фахівці детально проконсультують вас щодо матеріалів, наповнення, етапів виробництва. Ми вносимо стільки корективів, скільки потрібно для ідеального результату. Вас обов'язково попередять про проведення замірів, узгодять час і дату монтажу. Після встановлення меблів для роботи чи навчання ми залишаємо чисте приміщення, забираючи усе своє сміття. 

3. Гарантія

При виробництві меблів для офісів, кабінетів ми використовуємо лише ті матеріали та фурнітуру, в експлуатаційних характеристиках яких впевнені. Саме тому ми надаємо 5-річну гарантію на усі свої меблі, які замовляють в Meblens. Що саме входить в гарантійний випадок та яким чином надаються гарантійні послуги можете дізнатися в нашого менеджера.

4. Можливість доставки та монтажу в різних містах України та закордоном

Ми пишаємось тим, що наші меблі замовляють у Львові, Києві, Івано-Франківську, Одесі, Тернополі, Чернівцях та в десятках інших міст України. Крім того клієнти з Чехії, Англії, Канади теж знають де можна замовити якісні та стильні меблі для своїх офісів. Наше виробництво і знаходиться локально у Львові, але ми відкриті до співпраці з партнерами та клієнтами в різних куточках світу. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом та задайте усі важливі питання.

5. Індивідуальний дизайн та наповнення

Особливостями меблів в офіс на замовлення є її неповторність та повна відповідність потребам клієнта. Ми самостійно створюємо проєкти кабінетів, офісів, банків, салонів, закладів Horeca або реалізуємо вже готові рішення від дизайнера інтер'єру клієнтів. Де саме замовити проєкт меблів: у нас чи у дизайнера залежить від вас (радимо ознайомитися з цією інформацією).