Instahome O&N 

Instahome O&N

Сучасний світ змінює формати навчання, роботи, тому все більше запитів маємо на облаштування робочого місця, кабінету в оселі.Ми звикли до квартир-студій, де кухня поєднується з вітальнею, а в цьому випадку кухня об'єднана з кабінетом. За необхідності можна відокремити приміщення скляною перегородкою.Компанією MEBLENS виготовлено:- шпоновану стелю;- шпонований стіл;- пенал позаду робочого місця: фасади з МДФ фарбованого з двох сторін, фрезерованого; відкриті полиці виконані з HPL Fundermax;- колона з нішею біля вікна обшита МДФ фарбованим, фрезерованим.Фрезеровані фасади так називаються за рахунок того, що обробляються спеціальними інструментами- фрезами, які створюють на поверхні декоративні форми (рамки, смужки, поглиблення), що роблять зі звичайної МДФ плити унікальну.
В такому затишному кабінеті просто мусять народжуватися круті, креативні проєкти. Облаштування робочого місця вдома чи зони для навчання учня - не є проблемою, коли ви довіряєте професіоналам. Використання сертифікованих матеріалів, гарантія на кожен виріб, доставка та монтаж, розробка індивідуального дизайн-проєкту, врахування особливостей приміщення, ергономічних показників та побажань клієнта - запорука відмінного результату.
Крім того для клієнтів виготовлено меблі в: кухню, вітальню, передпокій, спальню, гардеробну, гостьовий санвузол, ванну кімнату.

Дизайн-проєкт Вашого майбутнього місця для роботи

Залиште заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Дякуємо!

Ми незабаром з Вами зв'яжемося.

Can't send form.

Please try again later.

Відправляючи заявку Ви погоджуєтусь з умовами обробки персональних даних

6 кроків до новеньких меблів в офіс чи домашнє робоче місце

icon

Залишаєте заявку

Ви можете залишити її у нас на сайті або зателефонувати нам. Ми домовимося про зустріч чи виїзд дизайнера до вас на заміри.

icon

Приїзд дизайнера на заміри

У домовлений час дизайнер приїде до вас, здійснить початкові заміри, вислухає ваші побажання та почне готувати пропозицію.

icon

Погодження конструктиву

Приїжджаєте до нас в офіс, погоджуєте конструктив, обираєте матеріали, декор та функціонал, дизайнер промалює проєкт меблів.

icon

Погодження проєкту, підписання договору

Фінально обговорюємо усі деталі, визначаємо термін виготовлення, підписуємо договір, ви вносите завдаток.

icon

Контрольні заміри

Другий візит на заміри здійснить наш технолог, який виміряє усі площини та кути, підготує креслення для виробництва, замовить матеріали.

icon

Виготовлення меблів, монтаж

У зручний для вас час ми доставляємо та монтуємо меблі в вашому приміщенні, залишаючи після себе чистоту.

Чому меблі для офісу та бізнесу від Meblens перевершують очікування своїх господарів?

Ергономіка робочого місця

Для дому чи офісу

Ми маємо досвід в створенні меблів для навчання та роботи вдома та в офісі. Це може бути стіл для школяра, комплект меблів для відділення банку, рецепція стоматологічної клініки чи салону краси тощо. Враховуємо потреби замовника та дотримуємося загальної стилістики приміщення.

Стійка адміністратора на замовлення

Розробляємо самостійно дизайн або реалізовуємо його по проєкту клієнта

Наші фахівці мають великий досвід в проектуванні меблів для офісів та розуміються на правилах організації робочого простору. Також ми виготовляємо меблі вже по готовому проєкту від клієнта.

Пенал для кабінету, офісу

Лише якісні матеріали

Ми використовуємо лише якісну європейську фурнітуру преміум-класу. А кожну деталь оброблюємо з максимальною увагою. Ви можете не хвилюватись про довговічність наших меблів.

Як обрати матеріали для кабінету

Широкий вибір матеріалів 

Наші фахівці мають великий досвід роботи з найрізноманітнішими матеріалами: дерево, кам'яний та деревний шпон, натуральний та штучний камінь. Ми самостійно фрезеруємо та фарбуємо фасади в більше, ніж в 2500 відтінків. 

Дизайн меблів для офісу

Дизайнерські меблі на замовлення для офісу

Офісні меблі на замовлення стають все більш популярними серед підприємств і навчальних закладів. Люди, які цінують працю своїх підлеглих, знають про те, на скільки сильно продуктивність і стан здоров’я працівників залежать від ергономіки робочого простору. Незручні шухляди, неоптимальна висота робочої поверхні, відсутність можливості впорядкувати усю документацію чи інші матеріали здатні суттєво ускладнити роботу. Наші фахівці допоможуть вам правильно організувати робочий простір.
Крім того, меблі в вашому офісі мають справити належне враження на клієнтів компанії: бути якісними, надійними, підтримувати загальний корпоративний стиль.
Компанія Meblens виготовляє будь-які корпусні меблі на замовлення: для оселі, офісу, готелю, навчального закладу чи банку.Все більше підприємців у Львові надають перевагу придбанню дизайнерських меблів на замовлення, створених за індивідуальними розмірами та стилем.

Правильно обладнане робоче місце - запорука успіху ділової людини

Сучасний ритм життя вимагає максимально оптимізовувати свій час і ресурси. А нинішні технології дозволяють повноцінно працювати, навіть, вдома. Запитів на облаштування робочого місця в оселі стає все більше. Як обрати меблі для зручного і сучасного кабінету підкажуть наші фахівці. Ми маємо досвід обладнання робочого місця в оселі, в офісі, виготовлення меблів для школяра.

Дизайн мебели для офиса
Облаштування робочого місця

Основні переваги, які надають меблі для офісу чи кабінету, створені на замовлення:

    Унікальний дизайн, можливість обрати декор в фірмових корпоративних кольорах.
    Максимально ергономічний виріб.
    Повна відповідність плануванню і дизайн-проєкту.
    Використання сучасних, якісних сертифікованих матеріалів.