Реалізовані проєкти прихожих

шафа в передпокій

Wooden contrasts

ДЕТАЛЬНІШЕ

шафа в передпокій

Замарстинів

ДЕТАЛЬНІШЕ

шафа в передпокій

Varvaruk Family

ДЕТАЛЬНІШЕ

передпокій меблі

Сonceptual Apartment

ДЕТАЛЬНІШЕ

передпокій меблі

Місто трав

ДЕТАЛЬНІШЕ

Меблі для передпокою з сидінням замовити

Greenville House

ДЕТАЛЬНІШЕ

Меблі для передпокою з сидінням замовити

Forum Apartments

ДЕТАЛЬНІШЕ

стильні меблі в прихожу замовити

Експресивний червоний

ДЕТАЛЬНІШЕ

шафа в передпокій по розмірах дизайн ціна

Зона для зберігання

ДЕТАЛЬНІШЕ

меблі в маленьку прихожу, передпокій

Компактне рішення

ДЕТАЛЬНІШЕ

шафа дзеркальна по розмірах замовити

Бірюзові акценти

ДЕТАЛЬНІШЕ

прихожа з декоративними рейками замовити

Під сходами

ДЕТАЛЬНІШЕ

Мебель в прихожую

Місткий гарнітур

ДЕТАЛЬНІШЕ

Мебель в прихожую

Казкові мотиви

ДЕТАЛЬНІШЕ

Мебель в прихожую

Ефектний шик

ДЕТАЛЬНІШЕ

Меблі в коридор на замовлення

Що об'єднує усі наші реалізовані роботи?

1. Очікуваний результат

Ми розуміємо, що клієнту важливо бути впевненим, що усі його очікування щодо замовлених меблів в передпокій (коридор) справдяться, що він отримає саме те, що планував. Наші менеджери-дизайнери приділяють увагу тому, щоб продемонструвати клієнту усі можливі матеріали та створити просторову модель прихожої в точних розмірах. Це допомагає клієнту уявити як будуть виглядати його корпусні меблі в кінцевому результаті.

2. Гарантія

Принципом нашої роботи є використання лише тих матеріалів та фурнітури, в експлуатаційних характеристиках яких ми впевнені. Саме тому ми надаємо 5-річну гарантію на усі корпусні меблі, які замовляють в Meblens. Що саме входить в гарантійний випадок та яким чином надаються гарантійні послуги можете дізнатися в нашого менеджера.

3. Як замовити меблі в прихожу в Україні та закордоном

Ми пишаємось тим, що наші прихожі вірно слугують своїм господарям у Кам'янець-Подільську, Києві, Тернополі, Рівному та в десятках інших міст. Крім того клієнти з Чехії, Англії, Канади теж знають де можна замовити якісні меблі з гарантією в коридор оселі чи для офісу. Виробництво Meblens знаходиться локально у Львові, проте ми відкриті до співпраці з партнерами та клієнтами в різних куточках світу та України. Маєте питання стосовно роботи в вашому місті? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом та задайте усі важливі питання.

2. Якісний сервіс

В процесі спілкування з нашими фахівцями ви отримаєте відповіді на усі ваші питання, можливість додаткових консультації. Ви зможете зустрічатися з нашими фахівцями і коригувати проєкт кухні стільки, скільки потрібно для ідеального результату. Вас обов'язково попередять про проведення замірів, узгодять час і дату монтажу. Після встановлення кухонних меблів ми залишаємо чисте приміщення, забираючи усе своє сміття. Після ми будемо з вами на зв'язку та надамо, за необхідності, усі консультації по догляду та експлуатації.

5. Унікальний дизайн та наповнення

Особливостями кухні на замовлення є її неповторність та повна відповідність потребам клієнта. Ми самостійно створюємо проєкти кухонь та реалізуємо вже готові рішення від дизайнера інтер'єру клієнтів. Де саме замовити проєкт кухні: у меблевої компанії чи у дизайнера залежить від вас (радимо ознайомитися з цією інформацією).