Шлях до енергетичної незалежності

Шлях до енергетичної незалежності

Працювати безперебійно, навіть, в умовах вимкнення світла — можливо.

Ми пройшли складний шлях, як і кожен бізнес, ще з часів минулих відключень. Спочатку наші салони і виробництво працювали на генераторах, які були в обмеженій пропозиції на ринку. Крім того, ми стикалися з їх низькою якістю або вони просто не витримували навантаження та виходили з ладу один за одним. Виробництво могло ними лише освітлюватися, тому ми підлаштовували робочі процеси під графіки. Їх не вистачало і на те, щоб опалити салони чи включити техніку. Звісно, питання комфорту було другорядним, вся країна проживала цей період разом.

Згодом, ми замовили дуже потужний генератор, який мали нам привезти з Туреччини. На такі речі були шалений попит, черга та вартість. Ми чекали кілька тижнів, проте підрядник нас підставив. Виробник пообіцяв їх великій кількості замовників, хоча сам не міг забезпечити належну кількість. Не стали чекати більше та почали шукати ще варіанти. Так, у нас з’явилися акумулятори. Вони заряджалися, коли світло було та ми живилися від них при вимкненнях. Для цього потрібно було добре попрацювати нашим електрикам, щоб перемикання відбувалося швидко та автоматично. Це забезпечувало нам більш стабільну роботу.

Цієї весни (ще до початку вимкнень) було прийняте рішення пробувати використовувати сонячну енергію, щоб забезпечити більшу автономність, стабільність та екологічність. І так сталося, що відключення ми переживаємо вже спокійніше. Сонячні панелі забезпечують до 40-45% наших енергетичних потреб, залежно від погоди. У вихідні дні ми накопичуємо її акумуляторами та згодом використовуємо. Підключений додаток нам показує скільки ми спожили та згенерували кВТ, а також скільки викидів СO2 компенсували.

Практика використання сонячних панелей та інших альтернативних джерел нашими постачальниками та партнерами

Вибір партнерів та постачальників є дуже важливим для нашої кампанії. Ми віддаємо перевагу виробникам, які підтримують ідею сталого розвитку та постійно розвиваються в цьому напрямку. Завдяки цьому наші замовники знають, що якість Meblens формується ще задовго до безпосереднього виробничого процесу. Нижче розглянемо приклади того, як наші постачальники впроваджують корисний досвід скорочення викидів CO2 та турбуються про екологію.

Blum

Збереження природного середовища для майбутніх поколінь залишається важливим стимулом і метою для компанії. Екологічна та енергетична політика включає постійний аналіз і зниження впливу на природу, а також скорочення використання природних ресурсів, таких як ґрунт, повітря, енергія та сировина. Основні заходи спрямовані на досягнення чотирьох цілей: підвищення енергоефективності, зменшення використання викопного палива, зниження викидів CO2 і компенсацію невідворотних викидів. Все починається з вибору багаторазової чашки для кави замість пластикового стаканчика, їзди на велосипеді чи використання громадського транспорту і закінчується сортуванням сміття.

Blum має сертифікат ISO 50001, який дозволяє знижувати енергоспоживання та викиди парникових газів завдяки конкретним заходам. Сертифікат FSC для Blum означає, що вся упаковка, друкована продукція, наприклад каталоги та брошури, а також ДСП виготовлено з сировини, отриманої виключно з екологічно відповідальних і соціально свідомих лісових господарств.

Використання відновлювальних джерел енергії

Використання відновлювальних джерел енергії

Blum використовує відновлювальні джерела енергії в наших щоденних процесах по всьому світу. Заводи в Гьохсті та Брегенці оснащені сонячними панелями, а в Гайсау застосовується геліотермальна енергетика.

Adler

ADLER була однією з перших компаній у своїй галузі, яка з 2018 року стала екологічно нейтральною. У майбутньому ADLER зробить ще один великий крок уперед і перебуває на шляху до "Real Zero", радикального скорочення викидів CO₂.

Викиди поділяються на три групи. Області 1 і 2 включають викиди, які компанія виробляє безпосередньо, наприклад, споживання енергії для виробництва, опалення або паливо для транспорту. ADLER отримує вигоду від того, що не має енергоємних процесів і використовує електроенергію з відновлюваних джерел. Область 3 включає непрямі викиди, що виникають у ланцюжку постачання, такі як виробництво та доставка сировини, упаковки, переробка продукції клієнтами, а також викиди від придбаних систем, транспорту, будівель, ділових поїздок і поїздок співробітників на роботу.

ADLER покриває частину своїх потреб енергії за допомогою високопродуктивної фотоелектричної системи

ADLER покриває частину своїх потреб енергії за допомогою високопродуктивної фотоелектричної системи

Fundermax

У Санкт-Файт-ан-дер-Глані та Нойдорфлі компанія виробляє зелену енергію для своїх заводів, використовуючи теплоелектростанції та сонячні панелі. У Вінер-Нойдорфі фотоелектрична станція постачає чисту енергію від сонця.

Компанія також розвиває рекуперацію тепла та централізоване теплопостачання, обігріваючи 10 000 домогосподарств. Завдяки відновлюваним джерелам енергії вона стає незалежною від газу та нафти, роблячи внесок у енергетичну революцію.

Її мета – підвищити енергоефективність на 20% у довгостроковій перспективі.

Egger

Біогенне паливо, яке не використовується для виробництва продукції, компанія EGGER перетворює на тепло та екологічно чисту електроенергію.

Власні біопаливні електростанції мають виробництва компанії в таких містах:

  1. Санкт-Йоганн-ін-Тіроль (Австрія)
  2. Унтеррадльберг (Австрія)
  3. Брілон (Німеччина)
  4. Вісмар (Німеччина)
  5. Гексем (Велика Британія)
  6. Рйон-де-Ланд (Франція)
  7. Радівці (Румунія)

Завдяки використанню енергії з біомаси EGGER зменшує викиди вуглецю на 746 000 тонн на рік. Загалом близько трьох чвертей їхніх викидів вуглецю утворюються через генерацію енергії з відновлюваних джерел, які є нейтральними за вмістом вуглецю

Miele

Компанія Miele інтегрує сталий розвиток на всіх етапах життєвого циклу своїх продуктів і послуг, а також у ланцюгах створення вартості. Вона прагне створювати обладнання з мінімальним впливом на довкілля, з метою досягти 100% вуглецевої нейтральності. Miele також працює над створенням циклічного виробництва з нульовими відходами, щоб матеріали з їхніх машин могли бути повторно використані після завершення життєвого циклу.

Falmec

Falmec — сімейна компанія, яка віддано зберігає свої культурні корені та зв’язки з рідним регіоном і його мешканцями. Ці цінності визначають її сутність.

Стійкий розвиток для компанії — це постійне вдосконалення з повагою до землі та довкілля. Розташована у Вітторіо-Венето, Falmec прагне зробити виробництво більш екологічним за рахунок використання відновлюваних джерел енергії.

Компанія шукає способи продовжити термін служби своїх продуктів і розробляє технології, дружні до довкілля. Її місія — не лише покращувати якість повітря в домівках, а й піклуватися про людей та захищати природні ресурси планети.

Ви заслуговуєте на найкраще, тому обирайте свідомі бренди, які турбуються не лише про якість власних виробів, але й зосереджують увагу на соціальній та екологічній відповідальності. Таким чином ви будете довгі роки насолоджуватися своїми новими меблями та технікою, а також відчувати свій внесок у розвиток екологічних ініціатив.