Реалізовані проєкти шаф

Varvaruk Family

ДЕТАЛЬНІШЕ

шафа в спальню на замовлення

Rock & wood ІІ

ДЕТАЛЬНІШЕ

шафа в спальню на замовлення

Горіх Каріні

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шафа в пральню замовити

Геометричний акцент

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шафа в пральню замовити

Greenville House

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шафа в пральню замовити

Forum Apartments

ДЕТАЛЬНІШЕ

скляна розсувна система замовити

Смарагдові ноти

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шафа з підсвіткою замовити

Instahome O&N II

ДЕТАЛЬНІШЕ

проста біла шафа замовити

У спальню

ДЕТАЛЬНІШЕ

меблі трансформер на замовлення, шафа стіл

На балконі

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шафа з скляними дверми замовити

Підсвітка полиць

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шафа для одягу замовити по розмірах

Лаконічна шафа

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шафи та гардеробні на замовлення

Що об'єднує усі наші реалізовані роботи?

1. Прогнозований результат

Замовити шафу або меблі в гардеробну і бути впевненим, що усі ваші очікування справдяться - можливо. Наші спеціалісти приділяють значну частину часу, щоб обрати усі необхідні матеріали з клієнтом, продемонструвати йому взірці та створити просторову модель меблів в точних розмірах. Це допоможе вам уявити як виглядатиме шафа чи гардеробна після монтажу.

2. Унікальний дизайн та наповнення

Перевагою виготовлення шаф на замовлення в потрібних розмірах є їх неповторність та повна відповідність потребам клієнта. Ви отримаєте унікальний виріб, який буде ідеально пасувати до інтер'єру та виконуватиме усі необхідні функції. Де саме замовити проєкт шафи (шафи-купе чи гардеробної): у меблевої компанії чи у дизайнера інтер'єру залежить від вас (радимо ознайомитися з цією інформацією). 

3. Гарантія

Замовляючи меблі клієнт хоче бути впевненим, що обрав найкращі матеріали для своєї майбутньої шафи. Виготовляючи корпусні меблі на замовлення ми використовуємо лише ті матеріали та фурнітуру, в яких впевнені. Саме це дозволяє нам бути впевненими в своїх виробах та надавати 5-річну гарантію на усі шафи та гардеробні, які замовляють в Meblens. Що саме входить в гарантійний випадок та яким чином надаються гарантійні послуги можете дізнатися в нашого менеджера.

4. Якісний сервіс

Ми піклуємося про те, аби процес замовлення шафи для вашої спальні, дитячої чи офісу був максимально легким та комфортним. Ви зможете отримати відповіді на усі ваші питання, можливість проведення додаткових консультації. Якщо є сумніви щодо проєкту шафи, то ми коригуватимемо його стільки разів, скільки потрібно, аби отримати ідеальний результат. Ви будете попереджені про час та дату проведення замірів, монтажу. Після встановлення шафи чи меблів у гардеробну ми залишаємо чисте приміщення, забираючи усе своє сміття. 

5. Можливість замовити шафу в України та закордоном

Наше виробництво знаходиться локально у Львові, але ми відкриті до співпраці з партнерами та клієнтами в різних куточках світу. Ми пишаємось тим, що наші шафи замовляють в Одесі, Києві, Івано-Франківську та в десятках інших міст. Крім того клієнти з Чехії, Англії, Канади теж замовляють свої корпусні меблі в Meblens. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом та задайте усі важливі питання стосовно роботи в вашому місті.